Szczepienia p/COVID-19 (szczepionka Pfizer)

UWAGA !!! ***************** PRZEDŁUŻENIE TERMINU *************** UWAGA !!!

Zgodnie z decyzją Narodowego Funduszu Zdrowia zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 personelu medycznego (grupa "0) zostają przedłużone do 14.01.2021.

Przypominamy, że do "grupy 0" należą: pracownicy szpitali, pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą, w tym stacji san.-epid., pracownicy DPS, MOPS, pracownicy aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki, pracownicy uczelni medycznych i studenci kierunków medycznych. Do grupy „zero" zalicza się także personel niemedyczny pracujący w wymienionych podmiotach, czyli administracyjny i pomocniczy – bez względu na formę zatrudnienia (również wolontariusze i stażyści).

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową (sposób preferowany - adresy poniżej)  lub telefonicznie (nr-y telefonów poniżej)

W mailu proszę podać dane osób do zaszczepienia oraz załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

WZÓR oświadczenia:

Imię .................... Nazwisko ........................, telefon kontaktowy

PESEL ....................................., Pracownik medyczny / niemedyczny

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imienia nazwiska, numeru PESEL, informacji o wykonywaniu zawodu medycznego, informacji o miejscu pracy, przez "Pro-Medica" w Ełku sp. z o.o. oraz udostępnianie tych danych: Centrum e-Zdrowia, Ministerstwu Zdrowia, Narodowemu Funduszowi Zdrowia w celu organizacji i realizacji procesu szczepień przeciwko chorobie wywoływanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19).

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - 510 069 683

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - 509 314 365