Przychodnia Lekarzy Rodzinnych POZ - piętro 0

 

 

Nasz zespół

ZESPÓŁ LEKARSKI POZ

lek. Marta Gołębiewska

specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych

lek. Małgorzata Rydzewska

Specjalista w dziedzinie pediatrii

ZESPÓŁ PIELĘGNIARSKI POZ

mgr Monika Starzyńska

specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego

mgr Ewa Wilk

POŁOŻNA POZ

Beata Górska

specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego

 

 

Kontakt

Kontakt

 

O NAS

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych POZ to nowo otwarta jednostka w „Pro-Medica” w Ełku Sp. z o.o., która rozpoczęła swoją działalność 1 października 2021 roku. Przychodnia zapewnia swoim pacjentom bezpłatną opiekę medyczną, finansowaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia, w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ) to świadczenia realizowane przez lekarza pierwszego kontaktu / lekarza rodzinnego oraz pielęgniarkę i położną podstawowej opieki zdrowotnej. Bezpłatną opieką zdrowotną objęte są osoby posiadające prawo do świadczeń, które zadeklarowały wolę korzystania ze świadczeń naszej Przychodni. Mieścimy się w budynku Szpitala przy ul. Baranki 24 w Ełku (przy obecnym Punkcie Szczepień przeciwko COVID-19). 

 

PRZYCHODNIA OFERUJE:

 1. porady lekarskie w ramach umowy z NFZ w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 do 18:00,
 2. rejestrację na konkretną godzinę w wybranym dniu,
 3. opiekę pielęgniarską i położniczą,
 4. gabinet diagnostyczno-zabiegowy oraz punkt szczepień.

 

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ PACJENTEM WŁAŚNIE NASZEJ PRZYCHODNI LEKARZY RODZINNYCH POZ?
Przede wszystkim dlatego, aby:

 1. w razie problemów zdrowotnych mieć zapewnioną profesjonalną i kompleksową opiekę,
 2. być pod opieką zespołu specjalistów, który ma wieloletnie doświadczenie w realizacji świadczeń zdrowotnych w oddziałach szpitalnych, jak również w zakresie medycyny rodzinnej, poprzez świadczenie od kilkunastu lat usług w ramach Nocnej Świątecznej Opieki Lekarskiej i Pielęgniarskiej.

W naszej przychodni cała rodzina może skorzystać z wszelkich dostępnych usług podstawowej opieki zdrowotnej – konsultacji lekarzy rodzinnych, opieki pielęgniarek i położnych.

 

GODZINY PRACY PRZYCHODNI:

 1. Opiekę medyczną w ramach podstawowej opieki zdrowotnej realizujemy w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
 2. Po godzinach pracy Przychodni Lekarzy Rodzinnych POZ oraz w dni ustawowo wolne od pracy świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane są w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej w warunkach ambulatoryjnych w „Pro-Medica” w Ełku Sp. z o.o. przy ul. Baranki 24, 19-300 Ełk w:
  1) dni powszednie w godzinach od 18:00 do 8:00
  2) dni wolne od pracy (soboty, niedziele i święta) – całodobowo.
 3. Telefony kontaktowe do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej:
  87 / 621 – 96 – 01, 87 / 621 – 97 – 32, 87 / 620 – 95 – 90.

 

REJESTRACJA PACJENTÓW

 1. Aby skorzystać z porady lekarza rodzinnego należy umówić się na wizytę – jest to możliwe w naszej Przychodni Lekarzy Rodzinnych POZ (ul. Baranki 24 – wejście do obecnego Punktu Szczepień przeciwko COVID-19), poprzez kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 87 / 621 – 96 – 32 lub osobiście w rejestracji przychodni.
 2. Wizyta zostanie umówiona na konkretną godzinę. Ma to na celu ułatwić dostęp dla wszystkich pacjentów, a jednocześnie pomóc zaoszczędzić niepotrzebnie stracony czas w poczekalni.
 3. Zarejestruj się w godzinach pracy Przychodni Lekarzy Rodzinnych POZ tj. od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

 

SZCZEPIENIA

 1. Bardzo ważnym elementem profilaktyki zdrowotnej, zwłaszcza u dzieci, są szczepienia ochronne.
 2. W naszej Przychodni Lekarzy Rodzinnych POZ są wyznaczone specjalne godziny przyjęć dla dzieci zgłaszających się na szczepienie.
 3. Wykonujemy zarówno szczepienia obowiązkowe, jak i zalecane.
 4. PAMIĘTAJ! Do szczepienia zawsze kwalifikuje lekarz. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów, np. książeczki zdrowia dziecka.
 5. Szczepionki w naszej przychodni są przechowywane zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, posiadamy specjalną lodówkę farmaceutyczną wyposażoną w system kontrolujący temperaturę.

 

ZŁÓŻ DEKLARACJĘ

 1. Jeśli chcielibyście Państwo zostać naszymi pacjentami, zapraszamy do składania deklaracji wyboru lekarza POZ, pielęgniarki POZ, a w przypadku kobiet - także położnej POZ.
 2. Prawo wyboru lekarza, pielęgniarki oraz położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej przysługuje każdej osobie ubezpieczonej. Nie ma znaczenia miejsce zamieszkania. Prawo wyboru mają także osoby przebywające poza miejscem stałego zameldowania. Każdy Pacjent ma prawo do bezpłatnego wyboru / zmiany lekarza, pielęgniarki oraz położnej POZ (nie częściej niż 2 razy w roku kalendarzowym; w przypadku kolejnej, nieuzasadnionej zmiany pobierana jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia opłata).
 3. Pacjentki POZ, które złożyły deklaracje do położnej rodzinnej a będące w 20 tygodniu ciąży proszone są o zgłoszenie się do położnej celem rozpoczęcia edukacji.

 

JAK ZŁOŻYĆ DEKLARACJĘ?

 1. Aby zostać naszym pacjentem należy osobiście wypełnić i złożyć deklarację w formie papierowej, wskazując imiennie wybranego lekarza, pielęgniarkę, a w przypadku kobiet - położną.
 2. Nie ma obowiązku wybrania wszystkich trzech zakresów świadczeń.
 3. Deklaracje można składać w rejestracji Przychodni Lekarzy Rodzinnych POZ.
 4. Za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP) bez wychodzenia z domu - w tym celu będzie można wypełnić odpowiedni wniosek i podpisać go za pomocą Profilu Zaufanego lub Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego.
 5. Więcej informacji pod numerem telefonu 601 – 477 - 132.


PONIŻEJ UMIESZCZAMY DLA PAŃSTWA WYGODY AKTUALNE DRUKI DEKLARACJI, KTÓRE MOŻNA WYDRUKOWAĆ I WYPEŁNIĆ W DOMU, BY NIE TRACIĆ CZASU W REJESTRACJI

 1. Wzór Deklaracji wyboru lekarza POZ – pdf
 2. Wzór Deklaracji wyboru pielęgniarki POZ – pdf
 3. Wzór Deklaracji wyboru położnej POZ – pdf


KONTAKT DO NAS
Przychodnia Lekarzy Rodzinnych POZ
„Pro-Medica” w Ełku Sp. z o.o.
19-300 Ełk, ul. Baranki 24
tel. 87 / 621-96-32, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ogłoszenie POZ

 

ogłoszenie

 

Ulotka Informacyjna - pdf

POZ

 

DSC_1167.JPGDSC_1164.JPG2021_10_04_POZ.jpgDSC_1171.JPGDSC_1159.JPGDSC_1168.JPGDSC_1169.JPGDSC_1170.JPG2021_10_04_POZ2.jpgDSC_1234.JPGDSC_1161.JPG2021_10_04_POZ1.jpgDSC_1228.JPGDSC_1160.JPG