Usługi Poligraficzne

 

 

Grafik:

 • Dariusz Gajko

 

Kontakt

Kontakt

O NAS

Krótkie terminy realizacji

Bo czas to pieniądz

Co zyskujesz?

Pracując z nami możesz liczyć na same korzyści dla swojego biznesu!

Gwarancja satysfakcji

Stawiamy na jakość! Dobrze wiemy, że będziesz zadowolony z naszych usług i polecisz je swoim znajomym!

Nowoczesny design

Wciąż śledzimy trendy światowego projektowania graficznego aby Twoja firma była na czasie

Szukasz czegoś nowego, marzysz o tym, co nieoczekiwane ?

Inspiruje Cię prostota i elegancja?

Masz coś do powiedzenia innym ludziom?

Jesteśmy zawsze gotowi umiejętnie przekazać to, co chcesz powiedzieć. Grupa grafików zadba o odpowiednią oprawę plastyczną. Jesteśmy młodą firmą na rynku, ale przez to mającą pełno nietuzinkowych i nowatorskich pomysłów na realizację publikacji reklamowych. Zapewniamy swoim Klientom kompleksową obsługę w zakresie projektowania i druku wszelkiego rodzaju materiałów - od najprostszych projektów po wymagające projekty reklamowe. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i potrzeby. Oferujemy profesjonalne podejście do każdego tematu. Służymy radą i doświadczeniem. Projekty wyceniamy indywidualnie po dostarczeniu przez Klienta treści i zakresu projektowania. Pomagamy, doradzamy, przesyłamy efekty naszej pracy na każdym etapie projektowania.

 

USŁUGI POLIGRAFICZNE

Poligrafia reklamowa to najprostszy sposób na bezpośredni i częsty kontakt klienta z reklamą Twojej firmy. Prosty i czytelny przekaz zapewnia wysoką skuteczność, a mnogość i zróżnicowanie form stwarzają szerokie pole dla jej kreatywnego zastosowania.

 • KSIĄŻKI 
 • KATALOGI / FOLDERY REKLAMOWE 
 • ULOTKI
 • WIZYTÓWKI 
 • PAPIER FIRMOWY 
 • BROSZURY
 • KALENDARZE
 • NOTESY
 • TECZKI FIRMOWE
 • PLAKATY

 

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Kompletny i zintegrowany system wizualnej identyfikacji marki lub firmy określa jej konkurencyjną odrębność i kształtuje pozycję na rynku, decydując w ogromnym stopniu o sukcesie. Strukturę takiego systemu tworzą między innymi logo, zestawienia i schematy kolorystyczne oraz zastosowana typografia.

 

REKLAMA WEWNĘTRZNA I ZEWNĘTRZNA

Dzięki reklamie wewnętrznej przekaz reklamowy spotyka swego odbiorcę również w przestrzeniach zamkniętych: budynkach, sklepach, lokalach usługowych, lokalach gastronomicznych. W kategorii tej znajdują się zarówno tradycyjne formy - plakaty, roll-upy, kasetony, naklejki oraz tabliczki - jak i rozbudowane systemy informacyjne i prezentacyjne.

Reklama zewnętrzna to pojęcie, pod którym kryje się wiele ciekawych i zróżnicowanych form promocji. Głównym celem reklamy wizualnej jest przyciągnięcie wzroku klienta. Zajmując się produkcją reklamy wizualnej staramy się tworzyć nowe, coraz bardziej efektywne i efektowne formy promocji przedsiębiorstwa.

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

 

WIZYT2.jpgplakat1.jpgplakat2.jpgwizyt5.jpgplakakt3.jpgWIZYT1.jpgulotka2.jpgplakat3.jpgwizyt4.jpgwizyt6.jpgplakat4.jpgulotka1.jpg